Adventinis vakaras „ Kalėdinės idėjos“

Adventas – gražių darbų, minčių, stebuklų laikotarpis. Gražiausias stebuklas yra tas, kurį sukuriame savo rankomis.

Ketvirtadienio vakarą  į mokyklą rinkosi mamos, norėdamos pasidalinti idėjomis, kaip sukurti jaukią, šiltą kalėdinę namų aplinką. Laura Morkūnienė pamokė, kaip pasidaryti kalėdinę eglutę ir žaisliukus iš kankorėžių. Visos grožėjosi Daivos Gronskienės sukurtu saldainių medžiu bei šventine puokšte. Aurelija Astrauskienė demonstravo puokštes, tinkančias ne tik šventiniu, bet ir visam žiemos laikotarpiu. Mokytoja Lolita Skumbinienė parodė, kaip pasidaryti kalėdines puošmenas iš samanų. Vakaro dalyviai neskubėjo skirstytis į namus, nes nuoširdžiai dalinosi šeimose puoselėjamomis  Kūčių ir šv. Kalėdų tradicijomis bei papročiais.

Dėkojame visiems už malonų, šiltą  bendravimą ir gražias šventines idėjas. Linksmų švenčių!

Pradinių klasių mokytoja Nida Stakienė