Europos Judumo savaitė

Rugsėjo 17–21 dienomis Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinėje mokykloje vyko renginiai skirti Europos Judumo savaitei. Visos savaitės metu vyko veiklos, skatinančios keliauti pėsčiomis, dviračiu, sportuoti.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1–4 klasių mokiniai stengėsi apibėgti mokyklą išradingai. Savo bėgimą ugdytiniai, auklėtojos, mokiniai ir mokytojos skyrė Lietuvos 100-mečiui.

5–10 klasių mokiniai likus 10 minučių iki pamokos pradžios „budinosi“ su mankšta. Pirmadienį mankštą organizavo 5–6 klasių mokiniai, antradienį – 7–8 klasių mokiniai, trečiadienį – 9-os klasės mokiniai, ketvirtadienį – 10-os klasės mokiniai, o penktadienį – mokytojai.

Visi mokiniai ir mokyklos darbuotojai buvo kviečiami fiksuoti dienos žingsnių skaičių žingsniamačiu (išmaniojo telefono programėle). Daugiausia žingsnių tą savaitę nužingsniavę dalyviai buvo apdovanoti.

Antros ir ketvirtos klasių mokiniai Europos judumo savaitę pavaizdavo piešiniuose.

Klasių kuratorė Diana Skukauskienė