Konkursas „Išrink stumbriukams vardus“!

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos ikimokyklinės „Kiškučių“ ir priešmokyklinės „Drugelių“ grupių vaikai dalyvavo VĮ Panevėžio miškų urėdijos surengtame konkurse „Išrink stumbriukams vardus“.  Rugsėjo 19 dieną „Drugelių“ grupės ugdytinė Austėja Kirdaitė kartu su palaikymo komanda buvo pakviesta į stumbriukų krikštynas.  Jos pasiūlytu vardu GIRNA pavadinta viena stumbriukė. Austėjai buvo įteiktas konkurso nugalėtojos diplomas ir atminimo dovanėlė.

Vaikai dalyvavo ne tik jauniklių krikštynose, bet ir TV3 televizijos, laidos apie jaunuosius miško bičiulius, filmavime. Susipažino su policijos bičiuliu Amsiumi. Policijos pareigūnai priminė saugaus elgesio taisykles. Apžiūrėję jaunųjų miško bičiulių parengtus darbus, vaišinosi šilta girininko arbata,  grožėjosi stumbrais ir jų jaunikliais.

Šiltą  popietę vaikai praleido  gamtos apsuptyje, grožėjosi gamta, gyvūnais, įgijo naujų žinių bei patyrė daug teigiamų emocijų.

Grupės auklėtoja

Roma Gurevičienė