Šventė „Tau, Mama!“

Gegužės pirmas sekmadienis yra diena, kai skubame apkabinti, pasveikinti ir padėkoti pačiam brangiausiam žmogui – MAMAI.

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mažieji vaikai savo mamytėms, močiutėms skyrė pačius nuoširdžiausius žodžius, daineles, kurias išmokė dainuoti muzikos mokytoja Renata Karašienė, dovanojo šokius,  parengtus mokytojos Vilmos Aleknavičiūtės.  Šventės pabaigoje visi vaikučiai su krepšeliais gėlių pabiro po salę, skubėjo pasveikinti savo  mylimiausias mamytes.

O kiek džiaugsmo ir pasididžiavimo buvo vaikų širdelėse šokant kartu su mamyte!

Mielosios, mylimos mamos, tegul Jus lydi artimųjų meilė ir dėmesingumas. Linkime, kad kuo dažniau Jus džiugintų vaikai, kad būtumėte laimingos ir mylimos!

Roma Gurevičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė