Dalyvavimas eTwinning projekte

6 klasės mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Jurgos Jasinskienės ir anglų kalbos mokytojos Juditos Saltonienės dalyvavo tarptautinio Europos mokyklų portalo eTwinning projekte „Velykų tradicijos mano šalyje“. Projekte dalyvauja 27 Europos mokyklos iš  Lenkijos, Kipro, Bulgarijos, Italijos, Kroatijos, Ispanijos, Lietuvos, Čekijos, Ukrainos, Prancūzijos, Turkijos, Jungtinės Karalystės.

Mokiniai domėjosi,  kokios Velykų tradicijos skirtingose šalyse, kaip kitos tautos švenčia Velykas, kokie Europoje populiariausi velykiniai patiekalai.

Įvairių šalių mokiniai ruošė video filmukus, supažindinančius su velykinėmis tradicijomis ir papročiais. Mūsų šeštokų paruoštą filmuką galite pažiūrėti https://youtu.be/Lw-6bxfY8l8

Galutinis projekto produktas –vaizdo koliažas, sudarytas  iš skirtingų šalių tradicijų ir papročių.

Easter traditions in my country tarptautinis projektas „Velykų tradicijos mano šalyje“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 5-6 klasių mokiniai baigtas. Sukurtas finalinis filmukas:

Galime pasidžiaugti 5-6klasių mokiniais, anglų kalbos mokytoja, kuri padėjo prisiminti anglų k. žodžius ir Sertifikatu, kurį prisegu.

Jolanta Grinkienė, direktorė