Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus priešmokyklinės grupės, 1–4 klasių mokiniai bei Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos mokiniai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Mažieji, rytmečio „Mano vardas – Lietuva“ metu dainavo, deklamavo eilėraščius. 1–4 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje. Kartu su mokiniais dainavo ne tik tėveliai, bet ir Trečiojo amžiaus universiteto senjorai, dalyvaujantys projekte „Senjorai – skaitymo mentoriai“. Šventė baigėsi staigmena – trispalve pasipuošusiu didžiuliu pyragu.

5–10 klasių mokiniai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjo rašydami laiškus Lietuvai.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Skukauskienė